535 931 931

Badania Laboratoryjne - Na miejscu

Rehabilitacja

Pobranie krwi do badań laboratoryjnych odbywa się w laboratorium Synevo, Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego lub w domu pacjenta na terenie Trójmiasta i okolic

Oferujemy Państwu kompleksową diagnostykę laboratoryjną bez wychodzenia z domu.

Wystarczy zadzwonić pod numer 535 931 931 i zamówić wizytę wykwalifikowanej pielęgniarki do domu. W umówionym terminie pielęgniarka przyjedzie do Państwa w celu pobrania krwi na badania. Wyniki badań, opatrzone opisem lekarza zostaną do Państwa dostarczone poprzez pocztę tradycyjną bądź e-mail.

Oferujemy ponad 1000 różnych badań do wyboru. Mogą Państwo zamówić wykonanie poszczególnych badań 

W celu zamówienia wizyty domowej pielęgniarki prosimy zadzwonić pod numer naszej rejestracji: 535 931 931. W czasie rozmowy telefonicznej zbierzemy wstępny wywiad medyczny i ustalimy szczegóły wizyty pielęgniarki. Po zrealizowaniu usługi mogą Państwo dokonać płatności poprzez szybki przelew online, za pomocą przelewu tradycyjnego na numer konta dostępny w zakładce „Kontakt” lub gotówką w trakcie wizyty domowej.

Mamy nadzieję, że nasz zespół, który za główny cel stawia sobie zapewnienie jak najwyższego poziomu świadczeń zdrowotnych w dogodnych dla naszych Pacjentów warunkach, odpowie na Państwa oczekiwania.