535 931 931

Pozostałe Usługi Medyczne - Usługi pielęgniarskie

Usługi pielęgniarskie w domu Pacjenta na terenie Trójmiasta i okolic

Oferujemy następujące zabiegi:

 

Wizyta lekarza to zwykle sprawa jednorazowa, jednak zabiegi pielęgnacyjne to zadanie, z którym trzeba się mierzyć codziennie, a czemu rodzina Pacjenta często nie może podołać. Zwłaszcza, gdy musi on leżeć, nie może łykać tabletek, czy wymaga zmiany opatrunków.

Pielęgniarki Centrum Medycznego Św. Łukasza wykonywały takie czynności wielokrotnie, ponieważ każda z nich ma za sobą wieloletnie doświadczenie w pracy szpitalnej, gdzie pielęgniarka ma do czynienia z różnymi przypadkami. Powyżej wymieniamy jedynie kilkanaście ze 150 dostępnych zabiegów. O szczegóły prosimy pytać pod numerem telefonu Rejestracji: 535 931 931.

W czasie rozmowy telefonicznej zbierzemy wstępny wywiad medyczny i ustalimy szczegóły wizyty pielęgniarki. Po zrealizowaniu usługi mogą Państwo dokonać płatności poprzez szybki przelew online, za pomocą przelewu tradycyjnego na numer konta dostępny w zakładce „Kontakt” lub gotówką w trakcie wizyty domowej.

Mamy nadzieję, że nasz zespół, który za główny cel stawia sobie zapewnienie jak najwyższego poziomu świadczeń zdrowotnych w dogodnych dla naszych Pacjentów warunkach, odpowie na Państwa oczekiwania.