535 931 931

Zespół

Nasz zespół to lekarze rodzinni, interniści, pediatra, dietetycy,  gastroenterolog, psychiatra, psycholog oraz pielęgniarki. Do zespołu starannie dobieramy specjalistów w swojej dziedzinie tak, by mieć pewność, że najlepiej zajmą się naszymi Pacjentami. Dlatego proponując lekarzom współpracę, zwracamy szczególnie uwagę na wieloletnie doświadczenie zawodowe w szpitalach bądź przychodniach oraz opinię wcześniejszych pacjentów.

 

W skład naszego zespołu wchodzą m.in. następujący lekarze:

km1Dr Krzysztof Majdyło

Lekarz medycyny z kilkunastoletnim stażem pracy w Podstawowej Opiece Zdrowotnej oraz Poradni Leczenia   Osteoporozy. Obecnie zajmuje się przede wszystkim leczeniem przewlekłych infekcji w Gabinecie Leczenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych działającego w ramach Centrum Medycznego Św. Łukasza. Dr Majdyło jest jednocześnie właścicielem Centrum. Dr Majdyło jest członkiem komitetu zarządzającego ILADS Europa (Międzynarodowe Stowarzyszenie Boreliozy i Chorób Towarzyszących).  Praktyki odbywał w Hudson Valley Healing Arts Center w Nowym Jorku u dr Richarda I. Horowitza, który jest jednym z najbardziej doświadczonych lekarzy ILADS na świecie. Wiedzę na temat leczenia boreliozy i chorób odkleszczowych zdobywa m.in. podczas międzynarodowych konferencji ILADS (Augsburg, Waszyngton, Filadelfia). W Centrum Medycznym Świętego Lekarza pełni funkcję Szefa Zespołu Medycznego.

 

Dr Adam Biernacki

Lekarz internista. W naszym centrum zajmuje się leczeniem przewlekłych infekcji związanych z boreliozą oraz chorobami odkleszczowymi. W swojej praktyce lekarskiej opiera się  na zasadach medycyny integracyjnej. Ciągle poszerza swoją wiedzę odnośnie leczenia metodą ILADS uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Dr Danuta Marcinowska

Lekarz internista.  Jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku.  W 2000 roku poszerzyła swoje uprawnienia o medycynę rodzinną. W naszym centrum zajmuje się leczeniem przewlekłych infekcji związanych z boreliozą oraz chorobami odkleszczowymi.

Dr Marcin Bitel

 Specjalista chorób wewnętrznych. W 2002 roku ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku o kierunku lekarskim. W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych. Ponadto w 2015 roku zdobył tytuł doktora nauk medycznych o specjalności farmakologia kliniczna. W naszym centrum zajmuje się leczeniem przewlekłych infekcji związanych z boreliozą oraz chorobami odkleszczowymi.

Dr Marta Paluszek-Rzyska

 Lekarz internista. W naszym centrum zajmuje się leczeniem przewlekłych infekcji związanych z boreliozą oraz chorobami odkleszczowymi, a także  chorobami autoimmunologicznymi np. Hashimoto.

Dr Adrian Rzyski

 Lekarz pediatra. W naszym centrum zajmuje się leczeniem przewlekłych infekcji związanych z boreliozą oraz chorobami odkleszczowymi u naszych najmniejszych Pacjentów. Doktor Adrian Rzyski pracuje w Zespole wraz z Doktorem Krzysztofem Majdyło.

Dr Katarzyna Szudejko

Posiada specjalizację z reumatologii i interny. Dr Szudejko konsultuje pacjentów z dolegliwościami z zakresu reumatologii.

Dr Jolanta Nalewaj-Nowak

Prowadzi własną praktykę z zakresu dietetyki. Jako dietetyk zajmuje się głównie chorobami żywieniowo-zależnymi oraz metabolicznymi. Jest autorką wielu artykułów w czasopismach branżowych oraz uczestniczką zagranicznych staży. Od 2013 roku jest kierownikiem studiów podyplomowych w SWPS w Poznaniu na kierunku Psychodietetyka. W 2014 roku otrzymała certyfikat psychonkologa. W naszym Centrum prowadzi konsultacje dietetyczne dla pacjentów chorujących na boreliozę i przewlekłe infekcje oraz nowotwory.

Dr Anita Woźniczko-Wróbel

Lekarz medycyny estetycznej z kilkunastoletnim doświadczeniem klinicznym. Ukończyła wydział lekarski Akademii Medycznej oraz dwuletnie studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Ma specjalizację z pediatrii. Posiada tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale podnosi swoje kwalifikacje oraz regularnie uczestniczy w międzynarodowych kongresach i konferencjach, szkoleniach oraz kursach, by korzystając z wiedzy i doświadczenia lekarzy także z innych kontynentów, wprowadzać i zaoferować najnowocześniejsze i sprawdzone metody postępowania. W Centrum Medycznym Św. Łukasza dr Woźniczko-Wróbel przyjmuje najmłodszych pacjentów z podejrzeniem boreliozy oraz pacjentów w Gabinecie Medycyny Estetycznej.

Klaudia Brzywcy

Dietetyk. W 2016 roku ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny na Wydziale Nauk o Zdrowiu z Oddziałem Pielęgniarstwa i Instytutem Medycyny Morskiej i Tropikalnej o kierunku dietetyka. Powyższy kierunek ukończyła z tytułem magistra . W Centrum wspomaga swoją wiedzą pacjentów, układając odpowiednią do zaleceń lekarza, dietę, wspomagającej leczenie.