535 931 931

Zespół

Nasz zespół to lekarze rodzinni, interniści, pediatra, dietetycy,  gastroenterolog, psychiatra, psycholog oraz pielęgniarki. Do zespołu starannie dobieramy specjalistów w swojej dziedzinie tak, by mieć pewność, że najlepiej zajmą się naszymi Pacjentami. Dlatego proponując lekarzom współpracę, zwracamy szczególnie uwagę na wieloletnie doświadczenie zawodowe w szpitalach bądź przychodniach oraz opinię wcześniejszych pacjentów.

 

W skład naszego zespołu wchodzą m.in. następujący lekarze:

km1Dr Krzysztof Majdyło

Lekarz medycyny z kilkunastoletnim stażem pracy w Podstawowej Opiece Zdrowotnej oraz Poradni Leczenia   Osteoporozy. Obecnie zajmuje się przede wszystkim przewlekłymi infekcjami oraz terapiami wspomagającymi leczenie onkologiczne. Dr Majdyło jest jednocześnie właścicielem Centrum. Dr Majdyło jest członkiem komitetu zarządzającego ILADS Europa (Międzynarodowe Stowarzyszenie Boreliozy i Chorób Towarzyszących).  Praktyki odbywał w Hudson Valley Healing Arts Center w Nowym Jorku u dr Richarda I. Horowitza, który jest jednym z najbardziej doświadczonych lekarzy ILADS na świecie. Wiedzę na temat leczenia boreliozy i chorób odkleszczowych zdobywa m.in. podczas międzynarodowych konferencji ILADS (Augsburg, Waszyngton, Filadelfia). W Centrum Medycznym Świętego Lekarza pełni funkcję Szefa Zespołu Medycznego.

 

Dr Adam Biernacki

Lekarz internista. W naszym centrum zajmuje się leczeniem przewlekłych infekcji związanych z boreliozą oraz chorobami odkleszczowymi oraz terapią wspomagającą leczenie onkologiczne.  W swojej praktyce lekarskiej opiera się  na zasadach medycyny integracyjnej. Ciągle poszerza swoją wiedzę odnośnie leczenia metodą ILADS uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Dr Danuta Marcinowska

Lekarz internista.  Jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku.  W 2000 roku poszerzyła swoje uprawnienia o medycynę rodzinną. W naszym centrum zajmuje się leczeniem przewlekłych infekcji związanych z boreliozą, chorobami odkleszczowymi oraz autoimmunologicznymi np. Hashimoto.

Dr Marta Paluszek-Rzyska

 Lekarz internista. W naszym centrum zajmuje się leczeniem przewlekłych infekcji związanych z boreliozą oraz chorobami odkleszczowymi, a także  chorobami autoimmunologicznymi np. Hashimoto.

Dr Adrian Rzyski

 Lekarz. W naszym centrum zajmuje się leczeniem przewlekłych infekcji związanych z boreliozą oraz chorobami odkleszczowymi u naszych najmniejszych Pacjentów. Doktor Adrian Rzyski pracuje w Zespole wraz z Doktorem Krzysztofem Majdyło.

Dr Katarzyna Szudejko

Posiada specjalizację z reumatologii i interny. Dr Szudejko konsultuje pacjentów z dolegliwościami z zakresu reumatologii.

Dr Jolanta Nalewaj-Nowak

Prowadzi własną praktykę z zakresu dietetyki. Jako dietetyk zajmuje się głównie chorobami żywieniowo-zależnymi oraz metabolicznymi. Jest autorką wielu artykułów w czasopismach branżowych oraz uczestniczką zagranicznych staży. Od 2013 roku jest kierownikiem studiów podyplomowych w SWPS w Poznaniu na kierunku Psychodietetyka. W 2014 roku otrzymała certyfikat psychonkologa. W naszym Centrum prowadzi konsultacje dietetyczne dla pacjentów chorujących na boreliozę i przewlekłe infekcje oraz nowotwory.

Klaudia Brzywcy

Dietetyk. W 2016 roku ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny na Wydziale Nauk o Zdrowiu z Oddziałem Pielęgniarstwa i Instytutem Medycyny Morskiej i Tropikalnej o kierunku dietetyka. Powyższy kierunek ukończyła z tytułem magistra . W Centrum wspomaga swoją wiedzą pacjentów, układając odpowiednią do zaleceń lekarza, dietę, wspomagającej leczenie.